top of page

Reference

svatební tiskoviny, svatební oznámení

"We could have planned all we wanted, but nothing would have come to reality without Katka taking over the last week. Always helpful, always ready"

Mona & Basel

"Všichni mi říkali, jak je plánování svatby stresující, ale já jsem to vůbec nepocítila. Katka pro nás zařídila úplně všechno - od zajištění dodavatelů, přes perfektní časový harmonogram, vyladění celého konceptu a výzdoby místa.

My jsme si jen vybírali mezi návrhy a ochutnávali dortíky, což byla příjemná zábava. V den svatby jsme se opravdu nemuseli o nic starat a jen si užívali dokonalý den :) Katka dokonce zajistila, aby na obřad nepršelo (smích). Pokud váháte mezi agenturami, neváhejte - jste zde správně!"

Lenka & Milan

"Katka nám nabídla své služby koordinace a konzultace. Před svatbou jsme se několikrát sešli a prodiskutovali naše představy. Doporučila nám celou škálu dodavatelů, které jsme později kontaktovali, některé dodavatelé zajistila sama, což nám ušetřilo spoustu času a starostí. Neustále nám radila, na co si máme dát pozor, aby náš svatební den proběhl bez starostí a zbytečných problémů. Pomohla vyzvednout květiny a dekorace, celé místo vyzdobila a perfektně zkoordinovala celý průběh svatby - od obřadu, přes krájení dortu až po první tanec. Celý den se nám věnovala, a pomáhala s čím bylo třeba, a dokonce v podvečer, kdy se dopil Gin (nepodceňujte alkohol), dojela pro nový! Jsme moc rádi, že jsme využili jejich služeb, bez kterých bychom si upřímně svatbu vůbec neužili."

Tereza & Matouš

Chcete také prožít nezapomenutelný svatební den?

bottom of page