top of page

Kdo jsem?

Jmenuji se Katka a Svatební Alchymii jsem vytvořila pro nevěsty a ženichy, kteří milují elegantní, moderní a romantický design, a zároveň si potrpí na precizním naplánování a detailech. Jsem kreativní duše v těle projekťáka - pečlivě pro Vás plním přání, vybírám ty nejlepší dodavatele a vytvářím kouzelné designy a jedinečný svatební zážitek, na který budete vzpomínat vy i vaši hosté celý život.

Neustále se mi hlavou honí nové nápady na originální svatební koncepty a neskutečně mě baví sledovat aktuální svatební trendy (až mi to občas nedá spát). Vždy se snažím zapojit do konceptu celé svatby kousek osobnosti páru, proto u mě nenajdete žádné kopie. Perfektní organizace je pro mě samozřejmost a Vaše pohodlí během plánování a svatebního dne je má priorita.

Villa Dom Carli, svatba, svatební agentura praha

Spojím Vaše přání a představy do elegantního a jedinečného zážitku.

svatebni tiskoviny, nevěsta, svatba, svatebni agentura praha

Vše je o detailech...

Svatební den je natolik významná událost, že si zaslouží tu největší péči - proto si zakládám i na těch nejmenších detailech. Jak se to projeví? Například během plánování budete mít neustále přehled o stavu příprav, o rozpočtu nebo o schůzkách (ochutnávka menu, zkouška šatů, apd.).

Během svatebního dne kontroluji všechny detaily časového plánu s každým dodavatelem jednotlivě, projdu znovu celý dekorační plán, s fotografem zajistím všechny must-have fotky a osobně dohlédnu i na tu poslední třešničku na dortu. 

bottom of page